Administrativna zanimanja / Prodaja

Prodavač/Administrator Stalni radni odnos

eBurza Grupa d.o.o. vlasnik je dućana Svijet Beba (adresa: II. Poljanice 6, Zagreb, Dubrava).

Svijet Beba je dućan i web shop koji se prvenstveno bavi prodajom visoko kvalitetne dječje opreme i igračaka. Ako si mlada, komunikativna i dinamična osoba pogledaj natječaj za radno mjesto:

Opis posla:
– kontakti sa kupcima
– prodaja roba iz programa poduzeća (maloprodaja i veleprodaja)
– nabava trgovačke robe
– praćenje i kontrola isporuke robe
– povezivanje ulaznih računa sa sklopljenim ugovorima i isporučenom robom
– pismena i usmena komunikacija s dobavljačima i prijevoznicima
– vođenje web shopa www.svijet-beba.hr

Uvjeti:
– SSS
– znanje engleskog jezika u govoru i pismu
– poznavanje rada na računalu (MS Office)
– upravljanje motornim vozilom kategorije B
– ljubaznost, komunikativnost, uslužnost

Kandidatima za koje vjerujemo da ispunjavaju navedene uvjete dati ćemo priliku da nam se osobno predstave.

Što nudimo:
– samostalnost u radu
– kvalitetne uvjete rada i stručno usavršavanje
– poticajno okruženje
– redovita primanja

Molimo Vas da nam svoje prijave sa životopisom šaljete isključivo na mail: [email protected]

Detalji posla

  • Datum objave: Objavljeno prije: 5 dana
  • Lokacija: Grad Zagreb
  • Naziv posla: Prodavač/Administrator
  • Sati: 40h / tjedan
Prijavi se na posao

Prijavi se na ovaj posao

Za prijavu na ovaj posao pošaljite e-mail na ovu adresu posao@svijet-beba.hr

Prijavi se korištenjem webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook